ZyXEL SFP-SX-D Мрежов компонент артикул 91-010-204001B

Артикул: 91-010-204001B
Централен склад: Наличен
180 лв
Мрежов компонент, ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

Описание

Х-ка 1SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver
Х-ка 2Wavelength: 850 nm
Х-ка 3LC Connector
Х-ка 4Max Transmission Distance: 550m
Х-ка 5Diagnostic data
Гаранция24 месеца

Характеристики

Гаранция2 години гаранция
ПроизводителZyxel
LAN скорост1000 Mbps
Тип мрежово устройствоSwitch - комутатор
Размери440 x 330 x 44.5
Switch типУправляем - managed
Web управление:Не
Power Over Ethernet (PoE)Да
Switch брой портове28

Мнения на клиенти Facebook

Нагоре