SFP+ модул Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode Fiber артикул UF-SM-10G

Артикул: UF-SM-10G
Централен склад: Наличен
97 лв
Ubiquiti Networks предлага разнообразие от модули U Fiber ™, които отговарят на вашите приложения за оптично свързване.

Описание

Употреба навън
За дълги разстояния с един режим (Single-Mode) използвайте UF-SM-10G за разстояния до 10 км при 10 Gbps свързаност или UF-SM-1G за разстояния до 3 км при 1 Gbps свързаност.
За да защитите DC захранването и оптичното влакно инсталирайте EdgePoint ™ с EdgePower ™.

Трябва да използвате BiDi модел като сдвоен комплект от модули, защото комплекта използва 2 различни дължини на вълните, за сваляне и качване за всяка нишка (кабел).

  • Производителност: Data rate: 10 Gbps SFP+, Extends fiber distance up to 10kkm
  • Свързване:  Single-mode Fiber
  • Дължина на вълната:  RX: 1310nm, TX: 1310nm

Характеристики

ПроизводителUbiquiti
Тип мрежово устройствоМрежови аксесоари
Гаранция2 години гаранция

Мнения на клиенти Facebook

Нагоре